حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ بوته ای،حفاظ روی دیوار

برای دریافت مشاوره، استعلام قیمت و خرید محصولات تماس بگیرید

 

021-284270 (خط ویژه)

 

9107500527 (خانم مهندس شکری)

 

09107500538 (خانم مهندس کرمی)

حفاظ و درب آکارئونی

حفاظ و درب آکارئونی

درب آکارئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده  برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.
درب های تولید شده در صنایع فلزی کاوه دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش SMAW به خوبی  تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!

این درب ها در طرح های گوناگونی موجود هستند از جمله دو گل لوزی، سه گل، پروانه ای، چهارگل، کلاسیک و… اما بهترین و مناسب ترین طرح، درب آکاردئونی سه گل می باشد.

تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا می باشد

درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.

برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن ضرب کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.

 

ارتفاع درب *عرض درب*قیمت هرمتر مربع=قیمت تمام شده یک درب آکاردئونی کامل با ابعاد منزل شما.

قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی – هزار تومان بوده که بهای رنگ الکترواستاتیک، حمل و نصب نیز محاسبه شده است.

در حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد:

  1.کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد.درب سه لوزی به این استاندارد است که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.

  2.قفل محکم وایمن داشته باشد.

  3.قسمت ریلی آن روان باشد

  4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد

  5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

  6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد

 

 

نحوه سفارش درب آکاردئونی

 

جهت سفارش کافیست از طریق فرم اعزام کارشناس( کلیک کنید) و یا شماره تماس 021284270 با ما در ارتباط بوده تا در اسرع وقت برای شما کارشناسی اعزام گردد. مدت زمان درخواست اعزام کارشناس تا حضور کارشناس در محل با توجه به میزان درخواست ها متغیر است که تمام سعی ما بر این است که در سریعترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد. پس از مشاوره و اندازه گیری که توسط کارشناس صورت میگیرد از طریق درگاه ارتباطی مد نظر شما پیش فاکتوری ارسال میگردد که پس از تایید شما و ثبت درخواست(واریز پیش پرداخت) ساخت درب آغاز شده و پس از 7 روز کاری برای درب های استاندارد آپارتمانی و زمان توافقی برای کارهای خاص و بزرگتر اقدام به ارسال و نصب کالای مدنظر خواهیم کرد.

مشخصات فنی

مشخصات فنی

1- مقاطع کناری در ابعاد 30*50

 

2- مقطع ریلی بالای درب در ابعاد 50*50

 

3- استفاده از تسمه 5*20

 

4- استفاده از تسمه برای آستانه درب(در صورت درخواست میتوان از مقطع بالای درب نیز استفاده کرد)

 

5- استفاده از پرچ های مرغوب و مناسب

 

6- رنگ کوره ای الکترو استاتیک در تنوع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای

 

7- دارای کمربند ایمنی

 

8- دستگیره فلزی کونیک شده

 

9- استفاده از جوش SMAW
نمونه کارها

نمونه کارها

سوالات متداول

سوالات متداول

زمان تحویل ونصب درب آکارئونی از زمان ثبت سفارش چند روز است؟

زمان نصب و تحویل درب های آکاردئونی استاندارد 7 روز کاری می باشد.

و همچنین زمان تحویل برای پروژه های خاص و ابعاد بزرگ اندکی بیشتر می باشد که به صورت توافقی تنظیم می گردد.

هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی برای استان تهران و شهرستان های اطراف در قیمت درب محاسبه شده است و هزینه جداگانه ای برای حمل و نصب از مشتری دریافت نمی شود.

هزینه نصب و حمل برای سایر استان ها با توجه به مسافت تعیین می شود.

قیمت درب آکاردئونی چقدر است؟

قیمت درب آکاردئونی با احتساب هزینه رنگ کوره ای درجه یک، هزینه حمل و نصب
برای هر متر مربع – هزار تومان می باشد.

نوع رنگ حفاظ های آکاردئونی صنایع فلزی کاوه از چه نوعی است؟

تمامی رنگ های مورد استفاده در صنایع فلزی کاوه رنگ پودری الکترواستاتیک (کوره ای) درجه یک می باشد.

نحوه پرداخت برای خرید درب آکاردئونی به چه صورت است؟

پس از محاسبه قیمت درب آکاردئونی و سایر خدمات و همچنین ارسال فاکتور توسط کارشناس فروش، 40 درصد به عنوان پیش پرداخت و 60 درصد بعد از آماده شدن درب هنگام خروج از کارخانه پرداخت میگردد.

آشنایی با درب آکاردئونی

 

برقراری امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است که بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل کار امنی داشته باشند و با خیال راحت به کار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است که مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می کنند. برای اینکه امنیت را در یک ساختمان برقرار کرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محکم و نرده کشی از جمله روشهایی هستند که با کمک آنها می توان امنیت را در یک ساختمان یا فروشگاه برقرار کرد. نصب درب آکاردئونی ، یکی از بهترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است. وقتی درب آکاردئونی نصب کنید، افراد ناآشنا و غریبه نمی توانند درب خانه شما را باز کنند و به داخل خانه بیایند. این مدل دربها، در جلوی ورودی خانه ها نصب می شوند و جلوی ورود سارقان و افراد ناآشنا را می گیرند. به همین علت است که نصب درب آکاردئونی، یکی از روشهایی است که امنیت و آسودگی خاطر افراد خانواده را به دنبال دارد و استفاده از آن توصیه می شود.

درب های آکاردئونی، انواع مختلفی دارند که در این نوشته با تعدادی از آنها آشنا خواهید شد.

 

درب آکاردئونی چیست؟

 

درب آکاردئونی، نوعی حفاظ است که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.

مهم ترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی هستند که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده اند. این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب آکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.

درب آکاردئونی، با الهام گیری از ساز آکاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.

درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.

درب آکاردئونی را با الفاظ دیگری چون درب آکاردیونی یا درب آکاردونی نیز می شناسند. درب های آکاردئونی در شکل ها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب کنید. در این نوشته با طریقه محاسبه قیمت حفاظ درب آکاردئونی نیز آشنا خواهید شد.

 

معروف ترین مدل درب آکاردئونی

 

متداول ترین و معروفترین مدل درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا 90 درصد امنیت ساختمان را تامین کنند. اگر بخواهید ضریب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر کنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.

 

انواع درب های آکاردئونی

 

درب آکاردئونی، به دو دسته درب آکاردئونی داخلی و درب آکاردئونی خارجی تقسیم می شود. تفاوت این دو دسته از دربهای آکاردئونی، در نوع متریال و کاربرد آنها است.

 • درب آکاردئونی خارجی: این مدل دربها، یک حفاظ آهنی هستند که به شکل شبکه های لوزی مانند در آمده اند و در هنگام باز و بسته شدن به صورت تاشو عمل می کنند. در فضاهایی مانند بازارچه ها می توان از درب آکاردئونی خارجی به عنوان درب اصلی استفاده کرد. درب های آکاردئونی به یکی از رنگهای مشکی، قهوه‌ ای سوخته، سفید و سفید نقره‌ ای مشاهده می شود.
 • درب آکاردئونی داخلی: از درب آکاردئونی داخلی بیشتر در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضا استفاده می شود. درب آکاردئونی داخلی، مانند مانعی در برابر دیده شدن قسمتهای دیگر فضا عمل می کند. معمولا درب آکاردئونی داخلی از ام دی اف و پی وی سی ساخته می شود و برای زیباتر شدن آن، بدنه درب را با روکش چوب می پوشانند. درب آکاردئونی داخلی معمولا به رنگ سفید، گردویی، نسکافه‌ ای، کرم استخوانی یا طوسی است.

انواع طرح درب آکاردئونی

 

درب های آکاردئونی از نظر طرح روی درب با یکدیگر فرق دارند. شکل روی دربهای آکاردئونی یکی از طرح های زیر است:

 • طرح سه گل لوزی
 • طرح دو گل لوزی
 • طرح چهار گل
 • طرح پروانه ای
 • طرح کلاسیک

انواع درب های آکاردئونی از نظر جنس مواد سازنده آن

 

برای ساختن درب های آکاردیونی از آهن، پی وی سی یا ام دی اف استفاده می شود. هر کدام از این مواد، خصوصیات مخصوص به خودشان را دارند که هم اکنون با آنها آشنا خواهید شد.

 • خصوصیات درب آکاردئونی آهنی: این درب ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که استحکام بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن درب آکاردئونی آهنی، آن را با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند. قیمت درب آکاردئونی آهنی از دیگر مدلها بالاتر است؛ اما کیفیت و استحکام این مدل دربها از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند.
 • درب آکاردئونی پی وی سی: حفاظ آکاردئونی پی وی سی، وزن پایینی دارد و زیبایی ظاهری آن بیشتر است. این مدل دربها را می توان به راحتی شستشو داد. در مکانهایی که باید نظافت رعایت شود، از درب آکاردئونی پی وی سی استفاده می شود.
 • درب آکاردئونی ام دی اف: مهم ترین ویژگی درب آکاردئونی، قیمت پایین و اقتصادی آن است. البته باید توجه داشته باشید که این مدل از حفاظ های آکاردئونی، عمر زیادی ندارند. درب آکاردئونی ام دی اف وزن بالایی دارد و به مرور زمان خودش را می اندازد و ترک می خورد؛ یعنی بعد از مدتی حفاظ آکاردئونی شما قابل استفاده نخواهد بود. پایین بودن قیمت حفاظ آکاردئونی ام دی اف، شاید شما را برای خرید آن وسوسه کند؛ اما بهتر است دربی بخرید که کارآیی لازم را داشته باشد و به زودی خراب نشود.

قیمت درب آکاردئونی چگونه محاسبه می شود؟

 

اگر می خواهید بدانید که هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر برای شما تمام می شود، باید ابتدا از قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی مطلع شوید. سپس ارتفاع درب را در عرض درب ضرب کنید. سپس عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی ضرب کنید تا هزینه درب آکاردئونی دلخواه خود را به دست آورید. برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی، فرمول زیر را به خاطر داشته باشید:

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی

جنس حفاظ اکاردونی و مدل آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت حفاظ هستند. هر زمان خواستید قیمت فروش درب آکاردئونی را محاسبه کنید، از فرمول گفته شده استفاده کنید. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان را نیز می توانید با این روش محاسبه کنید.

 

مزایای نصب درب آکاردئونی برای ساختمان

 

نصب درب آکاردئونی، مزایای زیادی به دنبال دارد. از جمله مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حفاظ آکاردئونی، با اشغال فضای کم، امنیت خانه شما را تامین می کند.
 • درب آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته کردن درب آکاردئونی، می توانید این کار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید.
 • حفاظ های آکاردئونی بسیار سبک هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کنند.
 • درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد.
 • با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد ناآشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود.
 • نصب حفاظ درب آکاردئونی، یک تصمیم گیری شخصی برای یک واحد مشخص در آپارتمان است؛ در نتیجه نیازی نیست از دیگر مالکین برای نصب حفاظ آکاردئونی اجازه بگیرید.
 • برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می شود؛ در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز ندارد.
 • نصب قفل ضدسرقت، استفاده از درب ریموتی و… به مراقبتهای خاص نیاز دارد و ممکن است با مشکل مواجه شود؛ در حالی که هیچ مشکلی برای دربهای آکاردئونی به وجود نخواهد آمد و تا سالیان سال سالم می ماند.
 • مدلها و طرح های متنوعی از دربهای آکاردئونی تاکنون به بازار آمده است و شما می توانید از مدلهای مختلف، طرح دلخواه خودتان را انتخاب کنید.
 • اگر از رنگ حفاظ آکاردئونی خود خسته شدید، می توانید با رنگ آمیزی درب خود، ظاهر تازه ای به آن ببخشید.
 • درب آکاردئونی آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کند و به آرامی باز و بسته می شود.
 • با نصب حفاظ درب آکاردئونی ، زمانی که در منزل حضور ندارید یا در مسافرت هستید، از برقراری امنیت در منزل خود آسوده خاطر خواهید بود.

کاربردهای درب آکاردئونی

 

استفاده از درب آکاردئونی فقط به محل زندگی یا محل کار شما محدود نمی شود؛ بلکه شما می توانید برای برقراری امنیت در مکانهای زیر، درب آکاردئونی را نصب کنید:

 • ورودی پاساژها
 • درب منازل شخصی
 • ورودی آپارتمانها
 • ورودی پارکینگ
 • درب شرکتهای خصوصی و دولتی
 • پنجره های ویلا
 • درب بالکن
 • ورودی کارخانه ها
 • درب ورودی دفاتر اداری

تا به اینجا دانستید که نصب درب آکاردئونی، روشی بسیار عالی برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است. هم چنین دانستید که انواع مختلف درب های آکاردئونی وجود دارند و شما می توانید گزینه دلخواه خود را از میان این حفاظ ها انتخاب کنید. در ادامه این مطلب با اجزای درب آکاردئونی و نکات مهم در انتخاب و استفاده از درب آکاردئونی آشنا خواهید شد.

 

اجزای درب آکاردئونی

 

اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی هستید، لازم است با اجزای درب آکاردئونی و طریقه ساخت درب آکاردئونی آشنا شوید.

درب های آکاردئونی، از یک چهارچوب آهنی تشکیل شده اند. درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است. درب آکاردونی یک بخشی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد. ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردیونی هستند.

می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده کرد تا امنیت دستگاه بالاتر رود. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.

 

عکس های درب آکاردئونی

 

برای درک بهتر ظاهر درب آکاردئونی، بهتر است عکس این مدل دربها را مشاهده کنید. در زیر، تعدادی از تصاویر حفاظ آکاردئونی را مشاهده خواهید کرد.

نمونه ای از درب آکاردئونی سفید رنگ:

 

نمونه ای از حفاظ اکاردیونی مشکی رنگ:

 

 

ساخت درب آکاردئونی

 

برای ساخت درب آکاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. متداول ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است.

 • درب آکاردئونی تک لنگه: دربهای آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند. این مدل درب آکاردئونی، برای آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب هستند. قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن تعبیه شده است. این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و بهترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند. دربهای آکاردیونی تک لنگه در مکانهای کوچک و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. این مدل درب آکاردئونی ، به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند.
 • درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ اکاردیونی در وسط دربها قرار گرفته است. درب آکاردئونی دو لنگه در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می شود؛ در نتیجه برای ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردونی استفاده می شود. درب های آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کنند.

معرفی مرکز تولید درب آکاردئونی

 

هم اکنون می خواهیم یک تولید کننده حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب های آکاردئونی را به شما معرفی کنیم. شرکت صنایع فلزی کاوه ، تولید کننده انواع دربهای آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است که انواع دربهای آکاردئونی را با مدلهای مختلف تولید می کند و به سراسر ایران ارسال می کند. شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از گروه صنایع فلزی کاوه تهیه کنید.

 

روش نصب درب آکاردئونی

 

 

معمولا مراکز فروش درب آکاردئونی، اقدام به نصب درب آکاردئونی نیز می کنند. البته باید بدانید که نصب درب آکاردئونی کار سختی نبوده و نیازی به وجود فرد متخصص برای این کار نیست. برای نصب درب اکاردیونی، ابتدا چهارچوب مشخص شده را اندازه گیری می کنند و از قسمت های مشخص شده، عمل جوش زدن را انجام می دهند تا درب آکاردیونی محکم شود.

 

نکات مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

 

اگر می خواهید امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید درب آکاردئونی هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

 1. پیشنهاد می کنیم حفاظ آکاردیونی موردنظر شما دارای قفل محکم و ایمن باشد تا بتوانید امنیت بیشتری را برای خانه خود فراهم کنید.
 2. بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند؛ زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ می کنند، هم از ورود سارقین جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.
 3. در هنگام خرید درب آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی درب آکاردیونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند.
 4. درب آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردئونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد.
 5. توجه کنید که درب آکاردئونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد. بعضی از دربهای آکاردئونی با استفاده از آهن ضایعاتی ساخته می شوند که عمر و دوام زیادی ندارند.
 6. درب آکاردئونی خریداری شده باید به آرامی باز و بسته شود و آلودگی صوتی ایجاد نکند. آرام باز و بسته شدن، یکی از ویژگی های اصلی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی است؛ زیرا سر و صدا در آپارتمان باعث اذیت شدن همسایه ها می شود.
 7. درب آکاردئونی مدنظر شما باید زیبایی ظاهری داشته باشد و با درب اصلی خانه شما هماهنگ باشد.

در هنگام خرید حفاظ درب آکاردئونی، این 7 نکته را به یاد داشته باشید تا درب آکاردئونی مناسبی بخرید و از خرید خود راضی باشید. شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از گروه صنعتی کاوه خریداری کنید. درب آکاردئونی کاوه ، انتخابی عالی برای مشکل پسندان است و از نظر کیفیت و دوام، بی مانند است. در اینجا می خواهیم شما را با گروه صنعتی کاوه بیشتر آشنا کنیم.

 

با شرکت صنایع فلزی کاوه بیشتر آشنا شوید

 

گروه صنایع فلزی کاوه، یکی از سازندگان باسابقه و حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب آکاردئونی است. کیفیت دربها و حفاظ های تولید شده توسط صنایع فلزی کاوه، بسیار بالا است. قیمت محصولات این کارخانه بسیار مناسب و منطقی است.

اگر به دنبال تولیدی درب آکاردئونی می گردید، نام «صنایع فلزی کاوه» را به یاد داشته باشید. دربهای آکاردئونی تولید شده در این تولیدی، بسیار ایمن و مقاوم هستند. قیمت محصولات صنایع فلزی کاوه، بر اساس آهن به کار رفته محاسبه می شود. صنایع فلزی کاوه، یکی از بهترین مراکز تولید و ساخت درب آکاردئونی در ایران است که زیر نظر صنف آهنگری کشور فعالیت می کند.

گروه صنعتی کاوه، چندین سال سابقه تولید و عرضه انواع دربهای آکاردئونی را دارد؛ در نتیجه اگر به دنبال درب آکاردیونی مناسب و ممتاز هستید، به گروه صنعتی کاوه اعتماد کنید. کارخانه تولید درب آکاردئونی کاوه، آمادگی عقد قرارداد با صاحبان انواع ساختمانهای اداری، مسکونی، تجاری و… را دارد و می تواند بهترین درب آکاردئونی را برای شما تولید و نصب کند.

 

برای خرید درب آکاردئونی باید به چه مراکزی مراجعه کرد؟

 

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که برای درب آکاردئونی باید به چه مراکزی مراجعه کنید؟

به مرکز خریدی مراجعه کنید که:

 • سابقه فروش انواع دربهای آکاردئونی را داشته باشد.
 • حفاظ هایی که در آن مرکز به فروش می رسد، باید استاندارد باشد.
 • به مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه دهد.
 • بتواند مسئولیت نصب درب آکاردیونی خریداری شده را به عهده بگیرد.
 • بتواند در تمام شهرهای ایران، این کار را انجام دهد.
 • بعد از خرید، شما را با پشتیبانانی آشنا کند تا بتوانید سوالات خود را از آنها بپرسید.
 • بعد از خرید حفاظ، نصاب حفاظ درب آکاردئونی را به شما معرفی کنند.
 • کارشناسان و متخصصانی داشته باشد که با نحوه تولید درب آکاردئونی و نحوه نصب درب آکاردئونی آشنایی داشته باشند.
 • نمایندگی فروش متعددی در سراسر ایران داشته باشد.
 • انواع دربهای آکاردئونی را با قیمت روز درب آکاردونی بفروشد و گران فروشی نکند.
 • به مشتریان خود ضمانت بدهد که حفاظ آکاردئونی خریداری شده سالم است و به زودی از بین نمی رود و زنگ نمی زند.
 • مرکز خرید درب آکاردئونی بهتر است تولید کننده درب آکاردئونی نیز باشد؛ زیرا با حذف واسطه ها، قیمت حفاظ های آکاردئونی پایین تر می آید و خرید کردن از تولید کننده به صرفه تر خواهد بود.
 • مرکز خرید درب آکاردئونی، باید نمونه هایی از حفاظ درب آکاردئونی را به مشتری نشان دهد تا خرید بر اساس سلیقه مشتری انجام شود.

گروه صنایع فلزی کاوه، سالها سابقه کار در زمینه تولید انواع درب آکاردئونی را دارد. حفاظ های تولید شده توسط گروه صنعتی کاوه بسیار باکیفیت هستند. این گروه در زمینه کار با مشتریان و نصب درب آکاردئونی برای مشتریانش، سابقه درخشانی دارد. گروه صنایع فلزی کاوه تاکنون توانسته است رضایت تمام مشتریان عزیز خود را به دست بیاورد.

گروه صنعتی کاوه، نمونه درب های آکاردئونی نصب شده برای کارفرمایان سابق را به مشتریان نشان می دهد و آنها را راهنمایی می کند تا بهترین و زیباترین درب آکاردئونی را برای ساختمان خود انتخاب کنند.

تعهد و مسئولیت پذیری گروه صنعتی کاوه بسیار بالا و رضایت بخش است. یکی از مواردی که باعث تمایز گروه صنعتی کاوه با دیگر مراکز عرضه درب آکاردئونی شده است، این موضوع است که تولید حفاظ درب آکاردئونی، زیر نظر گروه صنعتی کاوه انجام می شود؛ در نتیجه تمام مواد به کار رفته و روشهای انجام شده برای ساخت درب ها کنترل می شود و از مواد استاندارد برای این کار استفاده خواهد شد.

قیمت دربهای آکاردئونی کاوه، بنا به دلیل افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت دلار بالا نمی رود و مشتریان همواره از ثبات قیمت درب ها و حفاظ های این گروه ابراز خرسندی می کنند.

درب آکاردئونی کاوه ، با ضمانت نامه به مشتری تحویل داده می شود. رضایت صددرصدی مشتریان، یکی از افتخارات تیم صنعتی کاوه است.

 

نحوه سفارش درب آکاردئونی از صنایع فلزی کاوه

 

اگر می خواهید درب آکاردئونی موردنظر خود را از گروه کاوه خریداری کنید، از طریق فرم اعزام کارشناس با ما در ارتباط باشید. هم چنین می توانید با شماره تلفن 021284270 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت، کارشناسان ما به محل موردنظر شما بیایند. ما تمام سعی خود را می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان را به محل بفرستیم تا بررسی های اولیه انجام شود. مشاور و کارشناس گروه کاوه، ابتدا مکان موردنظر را بررسی می کند و بعد از اندازه گیری و سنجش مکان، پیش فاکتور را صادر می کند. در صورتی که مایل به همکاری با گروه صنعتی کاوه باشید و پیش پرداخت را واریز کنید، بقیه مراحل کار آغاز می شود و درب آکاردئونی دلخواه شما ساخته خواهد شد. بعد از ساخت درب آکاردئونی، آن را برای نصب آماده می کنیم. گروه صنعتی کاوه، درب آکاردئونی ساختمانهای مسکونی و آپارتمان را تا 7 روز پس از سفارش آماده خواهد کرد. برای کارهای خاص و با مقیاس بزرگ هم به صورت توافقی کار انجام خواهد شد.

در اینجا در نظر داریم که نمونه ای از پروژه های انجام شده در زمینه نصب درب آکاردئونی توسط صنایع فلزی کاوه را برای شما بیان کنیم.

 

تصاویر درب آکاردئونی و پروژه های گروه صنعتی کاوه

 

گروه صنعتی کاوه تاکنون افتخار داشته است که برای انواع مغازه ها، پاساژها، فروشگاه ها، ساختمانهای اداری و مجتمع های مسکونی، درب آکاردئونی مناسبی را نصب کند.

در یکی از پروژه ها، مشتری از ما خواست که درب آکاردئونی را برای ساختمانش نصب کنیم. مقاطع کناری درب آکاردئونی، 30*50 و مقطع ریلی بالای درب 50*50 بود. ما برای نصب درب آکادیونی مذکور از تسمه 5*20 استفاده کردیم. پرچ های درب آکاردئونی بسیار محکم و مرغوب بودند. برای رنگ آمیزی درب آکاردئونی از رنگ کوره ای الکترواستاتیک استفاده کردیم. شکل ظاهری درب آکاردئونی به گونه ای طراحی شده بود که با فضای خارجی و دکوراسیون راه پله ها هماهنگی داشت. از آنجا که رنگ به کار رفته درجه یک بود، ظاهر حفاظ را چندین برابر کرد. این درب آکاردئونی مجهز به کمربند ایمنی بود و به همین دلیل امنیت بسیار بالایی داشت. قسمتهای داخلی درب آکاردئونی را با استفاده از روش جوش SWAM جوش زدیم و یک دستگیره فلزی کونیک شده روی درب آکاردئونی نصب کردیم. زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی کونیک شده بر کیفیت نهایی محصول می افزاید و آن را به محصولی بی مانند تبدیل می کند.

برجسته ترین رنگ درب آکاردئونی شرکت کاوه، رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای هستند و بسیاری از مشتریان، این رنگ را برای درب آکاردئونی خود می پسندند. طراحی زیبا و رنگ های فوق العاده جذاب درب آکاردئونی، نمود ظاهر و نمای ساختمان را بیشتر می کند. در واقع این مدل حفاظ آهنی یکی از عناصر دکوراتیو ساختمان نیز محسوب می شود. درب آکاردئونی تولید شده توسط گروه صنایع فلزی کاوه بسیار باکیفیت هستند و در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارند.

خروجی این کار بسیار عالی بود و بعد از اتمام کار متخصصان ما، کارفرما بسیار راضی بود و از اینکه مرکزی معتبر و حرفه ای برای خرید و نصب درب آکاردئونی در تهران پیدا کرده است، ابراز خوشحالی کرد.

برای ساخت درب آکاردئونی، صنایع فلزی کاوه، از تجربه طراحان متخصص استفاده می کنند تا زیبایی و امنیت سازه حفظ شود و حفاظی با کیفیت عالی به دست مشتری تحویل داده شود.

 

مرکز خرید درب آکاردئونی در تهران

 

 

نمونه کار گروه صنایع فلزی کاوه را مشاهده کردید. اگر در تهران زندگی می کنید و می خواهید برای درب آپارتمان، فروشگاه، مغازه یا اداره خود از درب آکاردئونی استفاده کنید، می توانید به گروه صنعتی کاوه اعتماد کنید. آدرس کارخانه ما را به یاد داشته باشید:

تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، انتهای کمالیه، کوچه حاج قهرمان، صنایع فلزی کاوه.

برای مشورت با کارشناسان و متخصصان گروه کاوه، می توانید با شماره تماس 021284270 تماس بگیرید.

 

یک خبر خوب برای مشتریان ساکن در شهرستانها

 

گروه صنعتی کاوه، علاوه بر خرید حضوری، امکان خرید اینترنتی درب آکاردئونی را برای شما عزیزان فراهم کرده است؛ در نتیجه، در هر جای ایران که باشید، می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از گروه صنعتی کاوه خریداری کنید.

برای خرید درب آکاردئونی کاوه و مشاهده نمونه کارها و انواع حفاظ های آکاردئونی به سایت گروه صنایع فلزی کاوه به آدرس www.kmi.ir مراجعه کنید و انواع مدلهای درب آکاردئونی را مشاهده کنید. با این کار، با خیال راحت می توانید تصمیم گیری کنید و از میان دربهای آکاردئونی موجود، بهترین گزینه را انتخاب فرمایید.

 

فروش انواع درب آکاردئونی در کرج

 

گروه صنعتی کاوه، در زمینه تولید و فروش درب آکاردئونی در کرج نیز فعالیت می کند. افرادی که می خواهند حفاظ آکاردئونی مناسبی بخرند، می توانند حفاظ اکاردئونی دلخواه خود را از گروه صنایع فلزی کاوه تهیه کنند. قیمت درب آکاردئونی در کرج بسیار مناسب است. اگر می خواهید منزل شخصی، شرکت، هتل، و ویلای شما ایمن باشد، اقدام به خرید حفاظ درب آکاردئونی کاوه کنید.

 

خرید درب آکاردئونی در شیراز

 

 

شیراز، این شهر تاریخی و دوست داشتنی، خانه هایی دلنشین و ساختمانهایی دل انگیز دارد. برای برقراری امنیت در ساختمانهای مسکونی، اداره ها و شرکتهای واقع در شهر شیراز، می توان اقدام به خرید حفاظ اکاردئونی کرد. بسیاری از افراد با مرکز فروش درب آکاردئونی در شیراز آشنایی ندارند. اگر ساکن شهر زیبای شیراز هستید، می توانید درب آکاردئونی دلخواهتان را از گروه کاوه خریداری کنید. قیمت حفاظ آکاردئونی در شیراز، با دیگر شهرهای ایران فرقی ندارد. بعد از نصب درب آکاردئونی در شیراز، ما هم چنان خدمات پس از فروش به شما ارائه خواهیم کرد و رهایتان نمی کنیم؛ پس با خیال راحت، اقدام به خرید حفاظ اکاردئونی مناسب کنید.

 

خرید درب آکاردئونی در تبریز

 

اگر ساکن تبریز هستید، می توانید از خدمات فروش درب های آکاردئونی در تبریز که توسط گروه صنعتی کاوه ارائه می شود استفاده کنید. فروش درب آکاردئونی در تبریز به این صورت انجام می شود که شما ابتدا از طریق کانال تلگرام، اینستاگرام یا وب سایت گروه کاوه، محصول موردنظر خود را انتخاب می کنید. سپس در صورت نیاز به راهنمایی از سوی کارشناسان ما، به وسیله تماس تلفنی یا کانالهای ارتباطی، از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند می شوید. در مرحله بعد، کارشناسان گروه کاوه به محل پروژه اعزام می شوند تا به صورت حضوری از مکان و منطقه جغرافیایی ساختمان بازدید کنند. بعد از اینکه مراحل فوق انجام شد و پیش فاکتور ارسال شد، در محل زندگی یا دفتر فروش شرکت، قراردادی بین دو نفر بسته می شود. بعد از آن، کار گروه صنعتی کاوه آغاز می شود. در این مدت، همکاران ما سعی می کنند که طبق زمانبندی انجام شده، کار را به شما تحویل دهند. بعد از تحویل پروژه، تیم پشتیبانی ما از نظر فنی و غیر فنی شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

خرید درب آکاردئونی در کرمانشاه

 

یکی دیگر از مناطقی که می توانند از خدمات نصب دربهای اکاردئونی گروه کاوه بهره مند شوند، شهر کرمانشاه است. ما تضمین می کنیم که با نصب درست دربهای آکاردئونی، امنیت و اطمینان خاطر را برای کرمانشاهی های عزیز فراهم خواهیم کرد.

 

خرید درب آکاردئونی در قزوین

 

گروه صنعتی کاوه، آمادگی خود را برای عرضه انواع دربهای اکاردئونی در قزوین اعلام می کند. درب آکاردئونی کاوه در طرح های دو گل لوزی، سه گل لوزی، سه گل پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و طرح های چشم نواز ارائه می شود و شما می توانید طرح دلخواه خودتان را از میان انواع طرح ها انتخاب کنید. اگر در شهر قزوین زندگی می کنید، می توانید با توجه به فضای داخلی، محیط راه پله و معماری بنا، بهترین طرح درب آکاردئونی را انتخاب کنید.

 

خرید درب آکاردئونی در زنجان

 

هدف از طراحی درب آکاردئونی، ایجاد فضایی امن برای خانواده ها و حفظ سرمایه مراکز تجاری است. گروه صنایع فلزی کاوه، بهترین دربها و حفاظ های آکاردئونی را می سازد و به تمام قسمتهای ایران عرضه می کند. ساکنین شهر زنجان می توانند درب آکاردئونی دلخواه خود را از گروه کاوه تهیه کنند. بهترین نوع فلز در ساخت حفاظ اکاردیونی کاوه به کار می رود و کیفیت این حفاظ های آکاردئونی تضمین شده است.

 

خرید درب آکاردئونی در شمال ایران

 

شمال ایران، پر از خانه های بزرگ و ویلایی است. یکی از بهترین روش ها برای برقراری امنیت در ساختمانهای ویلایی و باغ ها، این است که درب آکاردئونی نصب شود. در مناطقی مانند گیلان، مازندران و گلستان، درب آکاردئونی داخل دیوارهای سیمانی و بلوکها مقاوم سازی می شود. رنگ دربهای آکاردئونی کاوه به گونه ای است که در هوای شرجی و مرطوب شمال ایران خراب نمی شود. اگر در شمال ایران زندگی می کنید، می توانید از خدمات ساخت و نصب حفاظ های اکاردئونی گروه کاوه بهره مند شوید. گروه صنعتی کاوه، آمادگی خود را برای نصب درب آکاردئونی در مازندران و نصب حفاظ درب آکاردئونی در رشت اعلام می کند.

 

خرید درب آکاردئونی در مشهد

 

مشهد، یکی از کلان شهرهای ایران و شهری پرجمعیت است. این شهر مقدس، زیارتگاه امام هشتم(ع) است در تمام اوقات سال، مسافران و زائران زیادی به این شهر باصفا سفر می کنند. اگر ساکنین مشهد بخواهند امنیت را در خانه های خود برقرار کنند، می توانند به گروه صنایع فلزی کاوه اعتماد کنند. قیمت درب آکاردئونی در مشهد، با دیگر شهرهای ایران فرقی ندارد. تمام روندهای نصب حفاظ اکاردئونی زیر نظر کارفرمای پروژه انجام می شود. گروه صنایع فلزی کاوه، هم به صورت تکی و هم به صورت انبوه سفارش می پذیرد؛ در نتیجه هم می تواند برای یک واحد آپارتمان درب آکاردئونی نصب کند و هم برای هتلها و مجتمع های مسکونی این کار را انجام دهد.

 

خرید درب آکاردئونی در بندرعباس

 

بندرعباس، از شهرهای جنوبی ایران است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. تعداد زیادی از شرکت ها و اداره های مهم در بندرعباس قرار دارند. برای برقراری امنیت در بندرعباس، می توان از درب های آکاردئونی در ورودی ساختمانهای مسکونی، اداره ها و شرکتها استفاده کرد.

 

خرید درب آکاردئونی در اصفهان

 

چنانچه اصفهانی های عزیز بخواهند خانه هایی امن تر داشته باشند، می توانند این کار را به گروه صنعتی کاوه بسپارند. گروه کاوه، در خانه ها، اداره ها و ساختمانهای تجاری اصفهان، نصب درب آکاردئونی را انجام می دهد. قیمت درب آکاردئونی اصفهان، با دیگر نقاط ایران فرقی ندارد. اگر به دنبال مرکز فروش و تولید حفاظ آکاردئونی در اصفهان هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که به گروه صنعتی کاوه اعتماد کنید و اجازه دهید متخصصان ما این کار را برای شما انجام دهند.

 

خرید درب آکاردئونی در خرم آباد

 

خرم آباد، یکی از شهرهای زیبای ایران است که جمعیت خوبی دارد. گروه صنعتی کاوه، آمادگی خود را برای نصب درب آکاردئونی در خرم آباد اعلام می کند. اگر شما در شهر خرم آباد زندگی می کنید و به درب آکاردئونی نیاز دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مراحل نصب درب آکاردئونی آغاز شود.

 

خرید درب آکاردئونی در اهواز

 

ساختمانهای اداری، مسکونی و تجاری شهر اهواز می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند. کاربرد درب آکاردئونی فقط برای درب ورودی ساختمان نیست. برای فضای خارج از ساختمان، محوطه پارکینگ و حیاط خانه نیز می توان از این دربهای آکاردئونی استفاده کنید. اهوازی های عزیز می توانند نصب درب آکاردئونی دلخواه خود را به گروه صنایع فلزی کاوه بسپارند.

 

خرید درب آکاردئونی در یزد

 

اگر به دنبال مرکز خرید درب آکاردئونی در یزد هستید، به گروه صنعتی کاوه اعتماد کنید. دربهای آکاردئونی کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمانها نصب می شوند. مهم ترین ویژگی کاربردی درب آکاردئونی، جنبه حفاظتی و امنیتی آن است. انواع درب های آکاردئونی کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند.

 

خرید درب آکاردئونی در شهریار

 

یکی دیگر از شهرهای مهم برای نصب درب آکاردئونی، شهریار است. این روزها، هم مردان و هم زنان شاغل هستند و زمان زیادی را در بیرون از خانه هستند. همین خالی بودن خانه، فرصت خوبی را برای سرقت مهیا می کند. درب آکاردئونی کاوه، با قدرت بازدارندگی کامل، آرامش و امنیت خانواده ها را تامین می کند. اگر در شهریار زندگی می کنید، دیگر نگران خالی بودن خانه خود نباشید. گروه صنایع فلزی کاوه، با نصب دربهای آکاردئونی مناسب، امنیت خانه و محل کار شما را به صورت کامل فراهم می کنند.

 

به درب آکاردئونی پارکینگ نیاز دارید؟

 

شما می توانید در ورودی پارکینگ خود از درب آکاردئونی استفاده کنید. ورودی پارکینگ ها از ورودی آپارتمانها بزرگتر هستند؛ اما قابلیت نصب درب آکاردئونی را دارند. درب آکاردئونی پارکینگ ها به صورت دو لنگه هستند و در هنگام بسته بودن توسط قفل های ایمن به یکدیگر قفل می شوند. در هنگام باز شدن درب آکاردئونی پارکینگ از قسمت میانی جمع می شوند و روی قاب عمودی طرفین قرار می گیرند. این مدل دربها، فضای زیادی را اشغال نمی کنند. در منازل شخصی می توان از ریموت کنترل بر روی درب آکاردئونی پارکینگ استفاده کرد تا استفاده از آن راحت تر شود. در پارکینگ های کوچک و بزرگ می توان از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده کرد.

 

به درب آکاردئونی کارگاهی نیاز دارید؟

 

در اطراف شهرها، کارگاه های تولیدی قرار دارند و توسط نگهبانان محافظت می شوند. داخل کارگاه ها، ماشین آلات گران قیمتی وجود دارند. در نتیجه سرقت از کارگاه ها، به سرمایه صاحب کارگاه بسیار ضربه می زند. با نصب درب آکاردئونی مناسب، می توانید امنیت را در محیط کارگاهی برقرار کنید و احتمال سرقت را به صفر برسانید. انواع دربهای آکاردئونی کارگاهی کاوه، فضای زیادی را اشغال نمی کنند و به خوبی جمع می شوند. در نتیجه مشکل کمبود جا را حل می کنند و امنیت کارگاه را افزایش می دهند. این مدل دربهای اکاردیونی به راحتی روی ریلها جمع می شوند و استفاده از آنها آسان است.

 

به درب آکاردئونی فروشگاهی نیاز دارید؟

 

دربهای آکاردئونی سبک تر هستند و راحت تر بسته می شوند. کار با این دربها آسان تر است و هیچ گونه آلودگی صوتی تولید نمی کند. استفاده از دربهای آکاردئونی فروشگاهی به نیروی برق نیازی ندارد. اگر صاحب فروشگاه یا مغازه هستید، با نصب درب آکاردئونی فروشگاهی، می توانید سرمایه خود را از خطر سرقت حفظ کنید. استفاده از سیستم های حفاظتی- امنیتی و درب آکاردئونی ضد سرقت، راهکاری هوشمندانه برای حفظ دارایی افراد است. درب آکاردئونی، بهترین سازه امنیتی برای مراکز تجاری است؛ زیرا: امنیت بالایی دارد، نصب و استفاده از آن راحت است و قیمت مناسبی دارد. درب آکاردئونی در زمان قطع جریان برق نیز کارایی قبلی را خواهد داشت و صاحبان فروشگاه از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

 

به درب آکاردئونی آپارتمانی نیاز دارید؟

 

از بهترین روش های برقراری امنیت و جلوگیری از سرقت در ساختمانهای مسکونی، استفاده از درب آکاردئونی در ورودی ساختمان است. درب آکاردئونی آپارتمانی خیلی سریع و راحت در ابتدای درب خانه شما نصب می شود و باز و بسته کردن آن نیز راحت است. در زمان رفتن به محل کار و مسافرت می توانید درب آکاردئونی خود را ببنیدید و آن را قفل کنید و خیال خود را از امنیت منزلتان راحت کنید. نصب درب آکاردئونی از بهترین و به صرفه ترین روشهای برقراری امنیت در ساختمان است.

 

چرا به شما پیشنهاد می کنیم که از درب آکاردئونی استفاده کنید؟

 

از بهترین و ارزان ترین روشها برای برقراری امنیت در یک ساختمان این است که در ورودی آن ساختمان، درب آکاردئونی نصب شود. نصب درب آکاردئونی مزایای زیادی دارد. با استفاده از دربهای آکاردئونی از فواید این حفاظ ها بهره مند می شوید. ما به شما توصیه می کنیم که برای تامین امنیت و رفاه خود ار درب آکاردئونی استفاده کنید. گروه صنایع فلزی کاوه می تواند درب آکاردئونی دلخواه شما را برایتان بسازد. به طور خلاصه اگر می خواهید…

 • امنیت در ساختمان اداری و مسکونی شما برقرار شود،
 • با صرف هزینه ای معقول و ارزان، درب آکاردئونی بخرید،
 • حفاظی بادوام و مقاوم داشته باشید،
 • به وسیله حصارکشی، به سارقان اجازه ورود ندهید،
 • حفاظی بخرید که فضای کمی اشغال می کند،
 • از خدمات پس از فروش دربهای آکاردئونی بهره مند شوید،
 • نظر کارشناسان را درباره حفاظ آکاردئونی مناسب برای خانه خود بدانید،
 • از مرکزی باسابقه و معتبر، درب آکاردئونی بخرید،
 • تا سالهای سال خیالتان از بابت داشتن درب آکاردئونی راحت باشد،
 • حفاظی بخرید که با مواد درجه یک ساخته شده اند،

به شما توصیه می کنیم که به گروه صنایع فلزی کاوه اعتماد کنید و درب آکاردئونی موردنظر خود را از گروه صنعتی کاوه بخرید. به شما قول می دهیم که در تمام مراحل کار، در کنار شما خواهیم بود. با اعتماد به گروه صنایع فلزی کاوه و خرید درب آکاردئونی کاوه، از اعتماد خود راضی خواهید بود.

درخواست مشاوره و بازدید رایگان

درخواست مشاوره و بازدید رایگان

برای ثبت درخواست مشاوره و بازدید رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.
ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستیم. پس با ما تماس بگیرید.

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

متراژ پروژه (حدودی)

آدرس ملک

درباره ما

درباره ما

صنایع فلزی کاوه با استفاده از کارخانه ای مجهز به مساحت 2280 مترمربع واقع در جنوب غرب تهران و با اتکا به بیش از 30 نفر از کارکنان و کارشناسان با تجربه و ماهر خود و تجهیزات به روز و پیشرفته، تاکنون بیش از 760 پروژه را با موفقیت به اجرا رسانده و تحویل کارفرمایان خویش داده است.
برای جلوگیری از کثیفی و پاشیدن رنگ به محل نصب ساختمان علاوه بر طراحی تمام مراحل تولید و ساخت محصولات درر کارخانه انجام می شود و فقط نصب در محل انجام میگردد و احتیاجی به رنگ آمیزی بعد از نصب درب، نرده و حفاظ در محل نمی باشد.
هدف ما تولید انبوه این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای جایگزین شدن آنها با نرده و حفاظ معمولی است.
(درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی)

  آدرس کارخانه:  تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، انتهای کمالیه، کوچه حاج قهرمان، صنایع فلزی کاوه

  تلفن تماس: 284270-021 (خط ویژه)

  تلفن تماس: 09107500479 (خانم مهندس شکری)

  آدرس دفتر فروش: تهران، یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 33، واحد 6

Call Now Button